ZAWODY SZKOLNE

Data dodania: 2015-02-24

MISTRZOSTWA GIMNAZJUM NR 4 W PIŁCE NOŻNEJ

SKŁADY DRUŻYN

KLASA 1 a

„POMPA TEAM”

KLASA 1 b

„EKIPA Z ZIELONEGO”

KLASA 2 a

„Trampkostrzały”

1.Michał Żydek

2.Tomasz Zasępa

3.Daniel Świątek

4.Mateusz Tokarz

5.Mateusz Piątkowiak

6.Daniel Duk

7.Andrzej Wyszyński

1.Sławek Słota

2.Denis Miśkiewicz

3.Damian Krawczyk

4.Marcin Weistand

5.Daniel Nawrat

6.Kevin Weiss

1.Dominik Andrusieczko

2.Michał Domagała

3.Dawid Czaczkowski

4.Mokołaj Seńczuk

5.Maciej Hen

KLASA 2 b

„EDUKANCI”

KLASA 3 a

FC„ POLOKO”

KLASA 3 b

FC „Skrzypce”

1.Dominik Dudek

2.Kuba Krawczyk

3.Jessa Dawid

4.Oskar Gruhn

5.Mateusz Gleba

6.Ulfik Kamil

 

 

1.Kordian Bartoszek

2.Jakub Łukaszewski

3.Tomasz Piech

4.Samecki Mateusz

5.Krystian Sewiło

6.Dominik Śliwka

7.Janusz Polak

 

1.Kamil Brojek

2.Kamil Klimza

3.Olaf Grygiel

4.Mateusz Porwoł

5.Tymek Cichoński

 

Po 1 marca

TABELA WYNIKÓW

 

1A

1B

2A

2B

3A

3B

SUMA PUNKTÓW

1A

 

X

 

 10:4

1 pkt

 3:14

0 pkt

 1:6

0 pkt

 0:3

0 pkt

2:8

0 pkt


1 pkt

1B

 4:10

 0 pkt

 

 

X

5:10

0 pkt

 7:14

0 pkt

12:4

1 pkt

13:4

1 pkt

 

2 pkt

2A

 14:3

 1 pkt

 

10:5

1 pkt

 

X

 

5:7

0 pkt

 3:0

1 pkt

 6:7

0 pkt


3 pkt - III m.

2B

 6:1

 1 pkt

 

 14:7

1 pkt

7:5

1 pkt

 

X

6:3

1 pkt

 7:6

1 pkt


5 pkt - FINAŁ

3A

 3:0

1 pkt

 

 4:12

O pkt

 0:3

0 pkt

3:6

0 pkt

 

X

 0:3

0 pkt

 

1 pkt

3B

8:2

1 pkt

 

 

 4:13

0 pkt

 7:6

1 pkt

 6:7

0 pkt

 3:0

1 pkt

 

X


3 pkt - FINAŁ

 

Z największą ilością pkt -5, klas 2 B awansowała do finału.

Ze względu na taką samą ilość pkt w pierwszej fazie turnieju w klasach 2 A i 3 B o wejściu do finału zadecydował wynik bezpośredniego pojedynku między tymi klasa.

Finałowe spotkanie planujemy rozegrać w ostatnim tygodniu roku szkolnego.

Informacja o dokładnej dacie meczu zostanie podana w późniejszym terminie.

 

 

Data dodania: 2015-01-08

MISTRZOSTWA GIMNAZJUM NR 4 W SIATKÓWCE

dziewczęta

KLASA 1 A

„Kruszynki”

KLASA 2 A

„Skra 2 A”

KLASA 3 A

„Ebola”

KLASA 3 B

„Drapieżne lwice”

1. Wojciechowska Julia

2. Duk Daniela

3. Bara Wiktoria

4. Neuman Julia

5. Kistowska Anna

1. Purgoł Natalia

2. Konopka Wiktoria

3. Knosała Patrycja

4. Słyk Magdalena

5. Borowiecka Natalia

6. Guzik Rozalia

1. Bednarek Patrycja

2. Sroka Dagmara

3. Konopińska Agnieszka

4. Czachorowska Patrycja

5. Pryga Paulina

6. Bąk Wiktoria

7. Dutkowska Eleonora

1. Roskosz Joanna

2. Roskosz Patrycja

3. Jarońska Wiktoria

4. Nowak Natalia

5. Majewska Paulina

6. Zaryło Izabella

chłopcy

KLASA 1 A

„No name 1 ”

KLASA 2 B

„Niepokonani”

KLASA 3 A

„Szukaj team”

KLASA 3 B

„No name 2”

1. Żydek Michał

2. Duk Daniel

3. Wyszyński Andrzej

4. Tokarz Mateusz

1. Dudek Dominik

2. Jessa Dawid

3. Gleba Mateusz

4. Gruhn Oscar

5. Krawczyk Jakub

1. Śliwka Dominik

2. Staszewski Kacper

3. Samecki Mateusz

4. Łobacz Patryk

5. Beger Przemysław

6. Piech Tomasz

1. Brojek Kamil

2. Klimza Kamil

3. Porwoł Mateusz

4. Grygiel Olaf

5. Cichoński Tymoteusz

 

Mecze odbywać będą się w piątki od godziny 17.00.

Co tydzień w gablocie gimnazjum nr 4 na parterze budynku SMS znajdować się będą dokładne terminy rozgrywek dla każdej klasy.

Prosi się o śledzenie terminów meczy. W razie gdy termin nie będzie odpowiadała danej klasie należy najpóźniej do środy poprzedzającej mecz zgłosić to do nauczyciela wf.

System rozgrywek każdy z każdym ( osobno dziewczęta i chłopcy ).

Mecze rozgrywane są do 2 wygranych setów.

Za wygrany mecz 2:0 drużyna wygrana uzyskuje – 3 pkt.

Za wygrany mecz 3:1 drużyna wygrana uzyskuje – 2 pkt, drużyna przegrana uzyskuje – 1 pkt.

Suma punktów wszystkich meczy wyłoni dwie drużyny, które zagraja w finale o Mistrzostwo Gimnazjum

 

KOŃCOWA PUNKTACJA

Dziewczęta

 

KLASA 1 A

KLASA 2 A

 

KLASA 3 A

 

KLASA 3 B

 

PUNKTACJA

końcowa

KLASA 1 A

x

0:2

0:2

0:2

0 pkt

KLASA 2 A

2:0

x

1:2

0:2

3 pkt

KLASA 3 A

2:0

2:1

x

2:0

5 pkt

KLASA 3 B

2:0

2:0

0:2

x

4 pkt

Do finału zakwalifikowały się klasy 3 A i 3 B

Chłopcy

 

KLASA 1 A

KLASA 2 B

 

KLASA 3 A

 

KLASA 3 B

 

PUNKTACJA

końcowa

KLASA 1 A

x

0:2

2:0

0:2

2 pkt

KLASA 2 B

2:0

x

2:0

2:0

6 pkt

KLASA 3 A

0:2

0:2

x

0:2

0 pkt

KLASA 3 B

2:0

0:2

2:0

x

4 pkt

Do finału zakwalifikowały się klasy 2 B i 3 B

Miło jest nam poinformować iż po zaciętych finałach Mistrzostwo Gimnazjum nr 4

w siatkówce dziewcząt zdobyła

KLASA 3 A w składzie:

1.Bednarek Patrycja

2.Sroka Dagmara

3.Konopińska Agnieszka

4.Czachorowska Patrycja

5.Pryga Paulina

6.Bąk Wiktoria

7.Dutkowska Eleonora

w siatkówce chłopców zdobyła

KLASA 2 B w składzie:

1.Dudek Dominik

2.Jessa Dawid

3.Gleba Mateusz

4.Gruhn Oscar

5.Krawczyk Kuba

GRATULACJE!!!!!

Oficjalne wyniki:

Dziewczęta

1. Klasa 3 A

2. Klasa 3 B

3. Klasa 2 A

Chłopcy:

1. Klasa 2 B

2. Klasa 3 B

3. Klasa 1 A

Zdjęcia z imprezy <<

administratorzy: BMZ, szulbe | wykonanie: kotonski.pl
Menu