ZAWODY MIĘDZYSZKOLNE

Data dodania: 2015-06-24

Towarzyski Mecz w piłkę nożną pomiędzy GMS a Gimnazjum nr 4.

Dnia 24 czerwca 2015r. odbył się towarzyski mecz pomiędzy reprezentacjami GMS i G nr 4.
Początkowo mecz miał się odbyć na boisku trawiasty, ale niestety ze względu na opady deszczu został przeniesiony na salę gimnastyczną.
Mecz był bardzo wyrównany, obydwie drużyny nie odpuszczały i walczyły ze wszystkich sił.
Ostatecznie po 30 minutach gry lepsi okazali się uczniowie GMS wygrywając 8:7.
Składy drużyn:
GMS - Daniel Hojka, Mateusz Gnida, Dominik Haluch, Dawid Bobiński, Damian Tworek, Kamil Michalik, Jakub Woś, Bartek Chryst i Wojtek Witalis.
Gimnazjum nr 4 - Michał Domagała, Dominik Dudek, Jakub Krawczy, Mikołaj Seńczuk, Denis Miśkiewicz, Janusz Polak, Dawid Czaczkowski.

GRATULUJEMY !!!!!!!!

Data dodania: 2015-06-15

Cross wiosenny

Dnia 12 czerwca 2015r. w parku miejskim w Bytomiu odbył się CROSS WIOSENNY.
Gimnazjum nr 4 reprezentowane było przez 4 dziewczęta i 8 chłopców.
Dziewczęta miały do przebiegnięcia 1400m. a chłopcy w zależności od roku urodzenia 1400m. lub 1800m.

Skład dziewcząt:
- Roskosz Asia klasa 3 B
- Majewska Paulina klasa 3 B
- Czachorowska Patrycja klasa 3 A
- Czarzasta Sandra klasa 3 A

Skład chłopców:
- Seńczuk Mikołaj klasa 2 A
- Czaczkowski Dawid klasa 2 A
- Andrusieczko Dominik klasa 2 A
- Domagała Michał klasa 2 A
- Żalek Rober klas 2 a
- Gleba Mateusz klasa 2 B
- Dudek Dominik klasa 2 B
- Jessa Dawid klasa 2 B

Mimo upalnego dnia i ciężkich warunków do biegania w samo południe, nasi uczniowie dali z siebie wszystko. Godnie reprezentowali Gimnazjum nr 4 oraz pokazali prawdziwą wolę walki i chęć zwycięstwa, mimo że nie ono było tu najważniejsze.
Serdecznie im za to dziękujemy i gratulujemy.



Data dodania: 2015-05-22

Gimnazjada lekkoatletyczna

W dniu 15 maja 2015 r. odbyła się Miejska Gimnazjada Lekkoatletyczna.
Uczniowie bytomskich gimnazjów rywalizowali w następujących konkurencjach lekkoatletycznych:
100m, 300m, 1000m, skok w dal pchnięcie kulą oraz sztafetach 4x100m.
Naszą szkołę reprezentowali:
Bartoszek Kordian kl. 3 A w biegu na 100m - uzyskał bardzo dobry czas 12,7s.
Wyszyński Andrzej kl. 1 A w biegu na 100m - 13,7s.
Staszewski Kacper kl. 3 A w biegu na 100m -  13,8s.

Gleba Mateusz kl. 2 B w biegu na 300m - 44,6s.
Beger Przemysław kl. 3 A w biegu na 300m - 46,7s.

Tokarz Mateusz kl. 1 A - w biegu na 1000m - 3.31,2
Polak Janusz kl. 3 A - w biegu na 1000m - 3.47,3

Łukaszewski Jakub kl. 3 A - skok w dal - z bardzo dobrym wynikiem 5,14 cm
Grygiel Olaf kl. 3 B - skok w dal - 4,71 cm.
Gruhn Oskar kl. 2 B - skok w dal - 4,52 cm.

Sewiło Krystian kl. 3 A - pchnięcie kulą - z bardzo dobrym rezultatem  9,41 cm.
Krawczyk Jakub kl. 2 B - pchnięcie kulą - 7,54 cm.

W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli 8 miejsce.
Indywidualnie III miejsce w skoku w dal wywalczył  Łukaszewski Jakub,
a IV miejsce indywidualnie wywalczył Sewiło Krystian.
Należy podkreślić iż w każdej konkurencji startowało 28 zawodników.

WSZYSTKIM STARTUJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
I GRATULUJEMY NAJLEPSZYM.






Data dodania: 2015-05-19

Memoriał Kamili Skolimowskiej

28 kwietnia 2015 r. na stadionie lekkoatletycznym Szkoły Mistrzostwa Sportowego odbył się III Memoriał Kamili Skolimowskiej o puchar Redakcji Życia Bytomskiego.

Szkoły gimnazjalne startowały w następujących konkurencjach:
- 60m, 200m, 300m, 400m, 600m, 800m, 1000m, skok w dal i rzut piłką lekarską.
Gimnazjum nr 4 było reprezentowane przez 16 dziewcząt i 18 chłopców.
W skład naszej  drużyny dziewcząt weszły:
Kukulska Natalia  1 A
Duk Daniela 1 A
Jakinko Marta  1 A
Weiss Jenifer  1 B
Madejska Karolina 1 B
Kolarczyk Kamila 1 B
Koloch Paulina 2 A
Jabłońska Natalia 2 A
Migdalska Paulina 2 A
Konopka Wiktoria 2 A
Słyk Magda 2 A
Borowiecka Natalia 2 A
Bednarek Patrycja 3 A
Czachorowska Patrycja 3 A
Czarzasta Sandra 3 A
Buła Paulina 3 A

W drużynie chłopców wystartowali:
Daniel Duk 1 A
Lubos Dawid 1 A
Wyszyński Andrzej 1 A
Krawczyk Damian 1 A
Tokarz Mateusz 1 A
Wójcik Filip 1 A
Muszak Krystian 1 A
Hen Maciej 2 A
Seńczu Mikołaj 2 A
Krawczyk Jakub 2 B
Jessa Dawid 2 B
Łukaszewski Jakub 3 A
Bartoszek Kordian 3 A
Beger Przemek 3 A
Staszewski Kacper 3 A
Polak Janusz 3 A
Śliwka Dominik 3 A
Grygiel Olaf 3 A

Nasze gimnazjum zdobyło drużynowo 4 miejsce, a najlepsze wyniki uzyskali:
I miejsce w biegu na 100m. - Łukaszewski Kuba,
II miejsce w biegu na 100m - Bartoszek Kordian,
I miejsce w skoku w dal - Bartoszek Kordian
II miejsce w skoku w dal - Łukaszewski Jakub.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY  I DZIĘKUJEMY
ZA GODNE REPREZENTOWANIE NASZEJ SZKOŁY .

Data dodania: 2015-03-17

Siatkówka dziewcząt - Mistrzostwa Bytomia

News



W dniu 18 marca 2015r. dziewczęta z klas II a i III a reprezentowały nasze gimnazjum w zawodach międzyszkolnych w siatkówce. Rozegrały dwa mecze z gimnazjum nr 7 oraz gimnazjum nr 1. Niestety mimo zaciętej walki i dużego poświęcenia nie udało się pokonać żadnej ze szkół. Mimo wszystko DZIĘKUJEMY !!!



W skład drużyny weszły:
- Bednarek Patrycja kl III a
- Borowiecka Natalia kl. II a
- Gajek Aleksandra kl. II a
- Pryga Paulina kl. III a
- Słyk Magdalena kl. II a
- Sroka Dagmara kl. III a

administratorzy: BMZ, szulbe | wykonanie: kotonski.pl
Menu