SU

DZIEŃ DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka Samorząd Uczniowski przeprowadził konkurs „Najsympatyczniejsi 2017” w trzech kategoriach. Decyzję podjęli nauczyciele. Wyniki są następujące:


Najsympatyczniejsza klasa:

I miejsce - 3a,

II miejsce - 2a,

III miejsce - 2c.


Najsympatyczniejszy uczeń:

Kamil Knychała z 1b.


Najsympatyczniejsza uczennica:

Wiktoria Bara z 3a.


Gratulujemy!

Wybory miss i mistera szkoły

Miss i Mister 2016 – kandydaci wybrani przez klasy:

1A

Kamila Kurda

Denis Mzyk

1B

Alicja Matusik

Mateusz Kochanek

1C

Weronika Łęgowik

Mateusz Ćwiek

2A

Anna Kistowska

Mateusz Tokarz

 

2B

Sandra Adamska

Mateusz Nawrat

 

3A

Samira Krąpiec

Michał Domagała

 

3B

Sara Baran

Dominik Dudek


W tradycyjnym głosowaniu w szkole tytuły najpiękniejszych otrzymali:

Anna Kistowska (40 p.) oraz Michał Domagała(23 p.)

Gratulujemy!


Data dodania: 2014-10-07

Samorząd Uczniowski

Zarząd Samorządu Uczniowskiego

Gimnazjum nr 4 w roku szkolnym 2015/2016


Przewodnicząca: Sandra Adamska 2B

Zastępca: Aleksander Lacheta 2A

Sekretarz i fotograf: Natalia Urbanik 3B

Prowadząca akademie/spotkania: Paulina Migdalska 3A/ Magdalena Kowalczyk 3B


 

Data dodania: 2015-02-16

Walentynki

Walentynki w naszym gimnazjum

 

Walentynki to święto importowane z krajów anglosaskich. Niby mamy naszą słowianską Kupałę, ale przecież to nic złego świętować Dzień Zakochanych. W naszej szkole działania przebiegały dwufazowo. Najpierw, przed feriami, ogłosiliśmy działanie poczty walentynkowe. Wszyscy zainteresowani mogli przez cały tydzień wysyłać swoje walentynki do upatrzonych wcześniej osób, czy do potencjalnych sympatii. Po powrocie do szkoły – walentynki były przekazywane adresatom…

Druga faza naszych działań przypadła 16 lutego 2015roku.Wtedy na drzwiach naszych klas pojawiły się przypominacze – plakaty. Każdy mógł zrobić własną walentynkę i podarować ją ukochanej osobie.

Data dodania: 2015-01-05

Mikołajki

Mikołajki

 

W naszym gimnazjum Mikołajki były przeprowadzone w sposób tradycyjny. Każda  klasa przygotowała własna imprezę mikołajkową. Wszystkie klasy zadbały o to, by na drzwiach swojej klasy była figurka św. Mikołaja. Niektóre postacie świadczą o dużej kreatywności uczniów. Najważniejsze, by przypomnieć wszystkim o sile tradycji w naszym rejonie. Wspaniałych prezentów dla wszystkich!!!

Data dodania: 2015-03-23

Dzień Kobiet

„Całuję twoja dłoń, madam”…

Tak brzmiały słowa piosenki, którą każda pani chciałaby usłyszeć w Dniu Kobiet. A prawda jest taka, że nasi panowie niespecjalnie potrafią docenić damską część populacji. Samorząd Uczniowski postanowił przypomnieć wszystkim zainteresowanym, że zawsze należy dbać o miłe chwile i wspomnienia. Każda klasa przygotowała okolicznościowe karty z życzeniami i w Dniu Święta Wszystkich Kobiet uczniowie pamiętali o miłych słowach, życzeniach, uśmiechach i gestach pełnych życzliwości. W głośnikach pojawiła się nawet okolicznościowa audycja z poradami jak skutecznie uwieść chłopaka. Niektóre klasy zadbały również o to, by pojawiły się kartki z praktycznymi radami – jak sprawić, by uśmiech zagościł na twarzach naszych ukochanych Mam, Babć i dziewczyn…..

administratorzy: BMZ, szulbe | wykonanie: kotonski.pl
Menu