Klasy akademickie - NOWOŚĆ

RODZICU:

Czy chciałbyś, by Twoje dziecko:

·zdobywało w sposób twórczy nowe doświadczenia?

·rozwijało swoje zdolności?

·pozyskiwało i utrwalało wiedzę i umiejętności w ciekawy sposób?

Gwarantujemy:

·naukę w małym zespole uczniowskim,

·odkrywanie i rozwijanie pasji,

·praktyczną naukę języka angielskiego na wysokim poziomie w zwiększonym wymiarze godzin,

·innowacyjne metody nauczania,

·pełną indywidualizację procesu nauczania

·doświadczoną kadrę pedagogiczną.

Czy Państwa pociecha:

jest ciekawa świata, interesuje się przyrodą, zadaje mnóstwo pytań, chce odkrywać pasje związane z możliwościami ludzkiego umysłu, chce poznać użyteczność matematyki w życiu codziennym, marzy w przyszłości o studiach politechnicznych?

Proponujemy innowacyjną klasę akademicką „MATPlaneta”, łączącą nauczanie podstawowych umiejętności w zakresie matematyki, nauk przyrodniczych i języków obcych oraz innowacyjną klasę akademicką "Laboratorium Życia", w której uczniowie głównie poprzez doświadczenie zgłębiać będą tajniki biologii i chemii przy jednoczesnej intensywnej nauce języka obcego. Wybór klasy akademickiej to pierwszy krok ku świadomemu wyborowi profilu dalszego kształcenia!

Czy Państwa pociecha:

potrzebuje inspiracji do artystycznych działań, chce rozwijać swój talent w zakresie muzyki i plastyki, ma zainteresowania humanistyczne, marzy w przyszłości o studiach aktorskich, artystycznych czy dziennikarskich?

Proponujemy klasę z edukacją teatralną, w których prowadzenie zajęć wykracza poza schematy związane ze współczesną kulturą słowa oraz obrazu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrażania młodzieży do świadomego obcowania z kulturą. Istniejąca w naszej szkole klasa z edukacją teatralną od wielu lat przyciąga utalentowaną młodzież.