W dniu 01 czerwca 2018 r. (piątek) NIE ODBYWAJĄ się zajęcia dydaktyczne.

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze organizuje: p. Agnieszka Sikora (9.00-12.00)

Powrót na zajęcia – 04 czerwca 2018 r. (poniedziałek).

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Bytomiu prosi o przekazanie rodzicom informacji o terminie składania faktur na stypendia socjalne. Faktury należy składać w terminie od 7.05. do 2.07 2018 r. Adres: MOPR Bytom, ul. Łużycka 12.

11.11.17

Dziękujemy klasie 2a gimnazjum oraz wychowawcy p. Joannie Matys za przygotowanie akademii z okazji Święta Niepodległości.
Cieszymy się, że w sobotę, podczas lokalnych obchodów święta, naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy oraz p. I. Franiel p. T. Rombek.

ŻEROMWEEN

Wyniki konkursu na najlepsze przebranie:
I miejsce - klasa 3a, II miejsce - klasa 2c, III miejsce - klasa 2a.
Najlepiej przebrana dziewczyna - Martyna Paszkiewicz z 3a, najlepiej przebrany chłopak - Marcin Maziarka z 3a, wyróżnienie - Weronika Weistand z 3a.

Gratulujemy!

ZDJĘCIA <<

Osobliwości Świata Fizyki

W ubiegły poniedziałek, tj. 25 września, grupa chętnych uczniów klas III naszego gimnazjum, uczestniczyła w cyklu wykładów w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Śląskiego,
w ramach tzw. Osobliwości Świata Fizyki”
Uczniowie mieli okazję wysłuchać wykładów w trzech niezależnych blokach tematycznych: „Elektromagnetyzm wokół nas”, „Fizyka na wakacjach”, „Ciepło, zimno, gorąco, mróz!”.
Wszystkie wykłady były urozmaicone licznymi doświadczeniami. Najbardziej podobały się zajęcia z termodynamiki. Nasi uczniowie czynnie włączyli się z zabawne doswiadczenia /zdjęcia w załączeniu/.
W ramach wycieczki uczniowie mogli przekonać się jak pięknieje stolica naszego województwa. Wykorzystując dobrą pogodę, zrobiliśmy sobie spacer przez zupełnie nową dzielnicę Katowic tzw. Strefę Kultury, którą, oprócz „Spodka”, tworzą trzy potężne inwestycje – Międzynarodowe Centrum Kongresowe, nowa siedziba Narodowej Orkiestry Polskiego Radia i Muzeum Śląskie.

Data dodania: 2017-09-18

WYJAZD NARCIARSKI

OBIADY W SZKOLE

Informujemy zainteresowanych Rodziców, że koszt obiadów za wrzesień wynosi 68 zł, a pieniądze należy wpłacać na konto szkoły do 6 września.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września  2017 r. (poniedziałek) o godz.11.00 w auli szkolnej.

WYNIKI KONKURSU

Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 4 przeprowadził konkurs na najlepszego nauczyciela. Uczniowie zadecydowali, kto zdobędzie laur pierwszego wśród najlepszych.

W kategorii nauczyciel - kumpel zwyciężyła p. Iwona Franiel

W kategorii nauczyciel - kosa zwyciężyła p. Ewa Skrzypiec

W kategorii nauczyciel -€“ mistrz zwyciężyła p. Agnieszka Sikora

W kategorii najsympatyczniejsza osoba zwyciężyła p. Marianna Niespor

NAJLEPSZA!

Marta Jakimko z klasy 3a uzyskała w tym roku najwyższą średnią przedmiotową w gimnazjum - 5, 26. Gratulujemy!

« 1 2 3
...