„Uczeń w centrum uwagi – bytomski klucz do sukcesu”

W ramach projektu zorganizowane zostaną dla zainteresowanych uczniów zajęcia dodatkowe z matematyki, języka angielskiego, fizyki, biologii, chemii, geografii, języka niemieckiego i języka francuskiego oraz zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego. Wszyscy chętni mogą zgłosić swoje zainteresowanie udziałem w projekcie u wychowawcy klasy lub w sekretariacie szkoły, gdzie otrzymają także niezbędne dokumenty rekrutacyjne (deklaracja uczestnictwa, regulamin, zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz opinia nauczyciela wydana w oparciu o dotychczasową pracę z uczniem lub dla ucznia klas pierwszych w oparciu o świadectwo z poprzedniego etapu edukacyjnego).

Gdyby okazało się, że jest więcej chętnych niż zaplanowanych miejsc, będą tworzone listy rezerwowe.
Regulamin uczestnictwa i rekrutacji do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania:

1. Regulamin uczestnictwa i rekrutacji.pdf